loading

De Afvaljuf in actie

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de nieuwsbrief.

workshop december
• Theatergroep Hotel Modern
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1/2

workshop november
• SUEZ familiedag
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1/2

workshop oktober
• Amersfoortse School Vereniging, gehele team
• Duurzaam Den Haag 
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1/2

workshop september
• BS Willibrordes te Zierikzee, groep 3 t/m 8
• BS 't Kofschip te Zierikzee, groep 4 en 5
• SBO De Meie te Zierikzee groep 3 t/m 8
• Gors, De Punt te Zierikzee
• J. Calvijnschool te Amersfoort groep 1/2 en 4/5
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1/2

workshop juli
• OBS De Carrousel te Emmeloord, alle groepen
• Sint Augustibus te Landsmeer, groep 3
• Zomerschool KC Bamboe te Den Haag
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5
• BSO DAK te Den Haag

workshop juni
• Theater De Lawei te Drachten
• BSO De Lawei te Drachten
• Place2B te Drachten
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5

workshop mei
• Vrije School De Es te Assen, groep 8
• DR. Schaepmakerschool, Barendrecht, groep 1/2
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5

workshop april
• De Rijdende School, kermis Den Haag
• Nutsschool Zorgvliet, groep 1, 2, 3
• BS De Linde, Loosdrecht, groep 1/8
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

workshop maart
• Koningin Beatrixschool, Papendrecht, groep1/2
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in februari
• IKC De Regenboog, Maassluis, groep 1/2
• BS De Diamant, Maassluis, groep 1/2
• Paul Krugerschool, Den Haag, groep 1/8
• FNV, volwassenen, Fort aan de Klop Utrecht
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in januari 2018

• IKC Het Balkon, Maassluis, groep 1/2
• RKBS De Dijck, Maassluis, groep 1/2
• CBS De Groene Hoek, Maassluis, groep 1/2
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in december
• Erfgooiers College, Kunstklas, Huizen
• Dakota, Winterverhalen Festival
• BSO Het Kasteel, Leiden
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in november
• OKC De Westhoek, Maassluis, groep 1/2
• IKC Panta Rhei, Maassluis, groep 1/2
• BS Het Spectrum, Maassluis, groep 1/2
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in oktober
• BSO Fantaziehuis, Utrecht
• IKC Het Startpunt, Maassluis, groep 1/2
• CJG Den Haag
• basisschool de Haagse Beek, Den Haag
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in september
• Avalex, Rijswijk
• IKC Ichtus, Maassluis, groep 1/2
• Montessorischool, Maassluis, groep 1/2
• RKBS Kardinaal Alfrink, Maassluis, groep1/2
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in juli
• CBK EMMEN
• Weizigt Duurzaamheidscentrum Dordrecht
• Zomerschool
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 4

Workshops in juni
• Midden Delftland Dagen
• Galvanischool, Den Haag, groep 1/2
• OBS De Regenboog, Noordwijkerhout, groep 1 en 2
• Prinses Julianaschool, Gouda, groep 3
• BS Het Schateiland, Gouda, groep 3
• Koningin Welhelminaschool, Gouda, groep 3
• BS De Bijenkorf, Gouda, groep 3
• BS Al Qualan, Gouda, groep 3
• Goejan Verwelleschool, Gouda, groep 3
• BS Ontdekkingsreizigers, Gouda, groep 1, 2, 3
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 4

Workshops in mei
• BS De Venen, Reeuwijk, groep 1 en 2
• OBS Valkenbos, Den Haag, groep 1 t/m 4
• Westerschool, Gouda, groep 3
• BS De Carrousel, Gouda, groep 3
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 4

Workshops in april

• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 4

Workshops in maart
• Aloysiusschool, Gouda groep 3
• BS De Knotwilg, Nieuwpoort, groep 1 en 2
• BS de Ammers, Groot Ammers, groep 1 en 2
• BS de Tuimelaar, Nieuw Lekerland, groep 1 en 2
• BS de Boogaard, Streefkerk, groep 1 en 2

• BS de Stapsteen, Bleskensgraaf, groep 1 en 2
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in februari
• BS De Goede Herder, Bodegraven groep 1 en 2
• Duurzaam Den Haag, volwassenen
• BS Prinses Wilhermina, Lexmond, groep 1 en 2
• BSO DAK
• BSO 2Samen
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in januari 2017
• OBS Dick Bruna Waddinxveen, groep 1 en 2
• Koning Willem-Alexanderschool, Waddinxveen 
• OBS The Thijssen, Waddinxveen, groep 1 en 2
• KC Bamboe te Den Haag, groep groep 1 t/m 5

Workshops in December
• BSO 't Kasteel Leiden
• Duurzaam Den Haag volwassenen
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5

Workshops in November
• Kunstuitleen Terneuzen
• Jenaplaneet, Alphen aan de Rijn
• Amsterdam Light Festival groep 8
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5


Workshops in oktober
• Movacolor, Sneek
• OBS Het Galjoen, Den Hoorn, groep 1 en 2
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5

Workshops in september
• Gading, volwassenen met een beperking
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1 t/m 5

Workshops in juli
• BSO Laura DAK te Den Haag
• Weizigt Duurzaamheidscentrum Dordrecht
• Bark Europa komt thuis in Scheveningen.
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4

Workshops in juni
• KC de Bolster te Raalte, groep 3 en 4
• BS de Nieuwe Weg te Oostvoorne, groep 1 en 2
• BS de Driehoek te Oostvoorne, groep 1 en 2
• BS het Overbos te Oostvoorne, groep 1 en 2
• BS Mildenburg te Oostvoorne, groep 1 en 2
• BS Baron de Vos van Steenwijk te Rockanje
• Galerie Hommes te Rotterdam
• BSO 2 Vikingen te Den Haag 
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4

Workshops in mei
• Escampfestival te Den Haag
• BS de Planthof te Nieuwleusen, groep 3 en 4
• BS de Tweemaster te Nieuwleusen, groep 3 en 4 
• BS het Kompas te Nieuwleusen, groep 3 en 4
• BS Remix te Rockanje, groep 1 en 2
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4
• Lezing van de Afvaljuf, Cultuur & Ondernemen te Amsterdam

Workshops in april
• Wired Festival te Rotterdam, VO en volwassenen
• Weizigt Duurzaamheidscentrum Dordrecht
• OBS de Wissel te Zuidland groep 1 en 2
• PCBS de Bongerd te Zuidland groep 1 en 2
• OBS de Vliegerdt te Abbenbroek groep 1 en 2
• R'damse Schouwburg, 'Rotterdam viert de stad, volwassenen
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4

Workshops in maart.

• Inspratie workshop voor leerkrachten Molenwaard
• PCBS de Aanwas te Zuidland groep 1 en 2
• OBS Tweespan te Heenvliet groep 1 en 2
• CBS Merula te Heenvliet groep 1 en 2
• PCBS de Rank te Rozenburg groep 1 en 2
• PCBS de Regenboog te Rozenburg groep 1 en 2
• PCS Prinsehage te Den Haag groep 4, 5, 6, 7, 8
• R'damse Schouwburg, 'Rotterdam viert de stad',
   VO, Willem de Kooning Academie, volwassenen
• OBS de Overhael te Driehuizen, alle groepen
• VOS/abb en Humanity House, kinderconferentie
• BS de Zuidwester te Den Haag, groep 7
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4

Workshops in februari.
• 15e Montessorischool Maas en Waal te Amsterdam, teamtraining
• BS de Zaaier te Nieuwleusen, groep 3 en 4
• BS de Wegwijzer te Nieuwleusen, groep 3 en 4
• BS de Zuidwester te Den Haag, groep 7
• OBS Markenburg te Geervliet, groep 1 en 2
• OBS de Hoorn te Oudenhoorn, groep 1 en 2
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4

 
Workshops in januari 2016
• CNS Zomerland te Stellendam, groep 1 en 2
• OBS de Zevensprong te Oud-Beijerland
• BS de Zuidwester te Den Haag, groep 7
• Bibliotheek Den Haag, inkader van voorleesdagen
• KC Bamboe te Den Haag, groep 1, 2, 3 en 4